جدید ترین اخبار موسسه آموزش عالی علوم شناختی

تغییر تاریخ برگزاری آزمون جامع

تاریخ آزمون جامع شفاهی دانشجویان واجد شرایط دوره های دکتری تخصصی موسسه آموزش عالی علوم شناختی به روز پنجشنبه10 تیر ماه تغییر کرد.

تاریخ  آزمون جامع کتبی بدون تغییر در روز دوشنبه 31 خرداد ماه به صورت حضوری برگزار می شود.

آزمون شفاهی به دلیل همه گیری ویروس کرونا و محدودیت های ناشی از آن در روز پنجشنبه 10 تیرماه به صورت مجازی برگزار می شود. ساعت،چگونگی شرکت درجلسه آزمون شفاهی تا روز سه شنبه 8 تیرماه از طریق رایانامه به اطلاع هز یک از شرکت کننده رسانده خواهد شد. دانشجویان شرکت کننده در آزمون شفاهی می بایست خلاصه شرح پیشنهاده (پروپوزال) خود را در سه صفحه جهت ارائه به جلسه آزمون شفاهی همراه داشته باشند.

شرایط لازم برای شرکت در آزمون جامع به شرح زیر است

 • گذراندن 18 واحد درسی و کسب نمره قبولی؛
 • دارا بودن مدرک زبان مورد تایید؛
 • تکمیل و ارسال برگه اعلام آمادگی شرکت در ارزیابی جامع آموزشی؛
 • تکمیل بودن پرونده آموزشی ؛
 • دریافت برگه شرکت درآزمون.

دانشجویان دارای شرایط در صورت تمایل به شرکت در آزمون جامع باید برگه اعلام آمادگی شرکت در ارزیابی جامع آموزشی  (پیوست) را بصورت حضوری و یا مجازی تکمیل و به همراه  مدرک زبان خارجی تا تاریخ 25 خرداد ماه به دفتر آموزش موسسه ارائه کرده باشند. موسسه نسبت به استعلام  مدرک زبان خارجی از مرکز صادر کننده آن اقدام خواهد کرد.

حداقل نمره مدرک زبان خارجی ارائه شده مطابق با جدول زیر مورد پذیرش خواهد بود:

.Tofel Computer Based= 180

(Academic)=5.5

Tofel Paper Based=500

Tofel IBT=64

Tolimo=500 IELTS

MCHE (MSRT)= 50

UTEPT=60

MHLE=50

) آزمون زبان دانشگاه خوارزمیKELT)=60

با توجه به برگزاری آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، دانشجویانی که تاکنون موفق به اخذ مدرک زبان خارجی نشده اند می توانند در صورت تمایل در این آزمون شرکت نمایند و در صورت قبولی گواهی قبولی خود را به دفتر آموزش ارائه نمایند. دانشجویان متقاضی شرکت  در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو  می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر  در خصوص زمان و نحوه ثبت نام و چگونگی برگزاری آزمون زبان به پایگاه اینترنتی http://sanjesh.org مراجعه نمایند.

برای تکمیل  و ارائه برگه اعلام امادگی شرکت در ارزیابی جامع آموزشی بصورت حضوری مراجعه به موسسه در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه امکان پذیر است. برای تکمیل و ارائه برگه بصورت مجازی می توان از طریق رایانامه هر واحد به نشانی های زیر اقدام کرد:

 • دفتر آموزشی:                                          amoozesh@iricss.org   
 • مدیریت اموزشی                                                   amoozesh@iricss.org
 • مالی- اجرائی:                                          ejraee@iricss.org

در صورت دریافت نکردن پاسخ ، برای پیگیری شماره تلفن 02176291130 داخلی2  - دفتر اموزشی تماس گرفته شود.

دریافت برگه شرکت درآزمون جامع در جلسه آزمون ضروی است .

برگه شرکت در ازمون از روز شنبه ۱۵خرداد تا پایان روز پنج شنبه ۲۷ خردادماه  با مراجعه به 1- سامانه آموزشی 2- سیستم جامع مدیریت اموزش 3- امتحانات 4– کارت ورود به جلسه قابل دریافت می باشد. دریافت برگه شرکت در آزمون جامع از ساعت 24 روز پنج شنبه ۲۷ خردادماه امکان پذیر نخواهد بود.

دانشجویانی که موفق به دریافت برگه ورود به جلسات آزمون خود نمی شوند ضروری است قبل از روز یکشنبه ۳۰ خرداد ماه  از  طریق تلفن یا رایانامه  ((amoozesh@iricss.org  با دفتر آموزش تماس حاصل نمایند.

دانشجوی دوره دکتری تخصصی پس از اتمام دوره آموزشی و از نیمسال چهارم با انتخاب آزمون جامع بایستی در آزمون جامع شرکت نماید. مدت مجاز مرحله آموزشی تا پایان ارزیابی امتحان جامع 2 نیمسال تحصیلی است. دانشجو در صورت عدم آمادگی یا عدم قبولی در اولین آزمون جامع فقط یکبار دیگر مجاز به شرکت در آزمون بعدی است.

 • نویسنده : مدیر سیستم
  • امتیاز :
  • 0
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1400/03/14
 • تعداد مشاهده : 249 بار
تماس با ما

رایانامه:ICSS@iricss.org

تلفن:76291130-021

نمابر:76291140-021

نشانی: فاز 4 شهر پردیس، میدان عدالت، انتهای بلوار سفیر امید، بلوار علوم شناختی، بلوار شهید چمران

کد پستی:1658344575

کانال تلگرام موسسه

نماد الکترونیکی
نقشه جغرافیایی